Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler

+3
JuLiDe
dejavu.bella.cass
thehost
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
thehost
Admin
thehost

Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Empty
MesajKonu: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:03 pm

Benim supernatural ile tanışmamı sağlayan,Dean Winchester'ın büyük bir fanı olan bildiğim en eski fanlardan birisidir.
Diziyi birinci sezon birinci bölümden itibaren izlemeye başlamıştır.
kaçırdığım bölümleri en ince ayrıntısına kadar anlatmış,sezon finali yazısını gördüğümüz gün benimle birlikte ağlamıştır.
Koyu bir Dean fanı olduğundan televizyonda diziyi izlerken sam Winchester'a keçeli kalemle kaş bıyık çizecek kadar çatlak,
Her gün ahh ahh Dean diyecek kadar Dean fanı
Supernatural ile ilgili araştırma yapmak için her gün internet kafeye gidecek kadar özverili
Birlikte oturup Supernatural şarkısı yazdığımızda tüm ezgileri oluşturacak kadar ve beşinci sezondan sonra dizi bittiğinden,ciddi ciddi ''kızz kübra altıncı sezonu biz yazalım mı?'' diyecek kadar yaratıcıdır

Beni bu diziyle tanıştırdığından dolayı teşekkürler Kadriye...

(bu arada Deka forumunda "-De" Dean' dan "-Ka" ise Kadriye'den gelmektedir...
https://supernatural.hareketforum.net
thehost
Admin
thehost

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 1:16 pm

bu arada nam-ı diğer = mrs. Chrill oluyor kendileri (mrs erkekler için ama sonuçta benim de lakabım mrs. Nate)
(nate ve chrill ı yanyana hızlı bir şekilde okuduğumuzda ortaya neytçırıl gibi bir ses çıkıyordu ve bu da natural in okunuşuna çok benziyordu) :D
dejavu.bella.cass
Yetkili Admin
dejavu.bella.cass

Nerden : Sevinçli dünyaların en hüzünlü olabileceği yerden...

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:59 am

Vaşşş hikayeye bak!
Kadriye ile bir gün tanışmazsaaaaaaaam!!!!!
JuLiDe

JuLiDe

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 2:58 pm

Katılıyorum sana Elif'im (: Amanın yani... Tanışmak istiyoruz baştan belirtelim Kübiş'im Smile
[AshLey Greene]
Süper Moderatör
[AshLey Greene]

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 4:01 pm

Bende istiyorum...
Teşekkürlerrr... :D
thehost
Admin
thehost

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:04 pm

siteye fotoğrafını koyacağım dedim izin vermedi hayvan,çekingen inek pozlarına girdi hemen (bu arada kullanılan argo söz ve benzetmeler bizim aramızdaki sevgi sözcükleri oluyor) Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 888477
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:37 pm

Şu Kadriye'yi merak ettim doğrusu... Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 888477
dejavu.bella.cass
Yetkili Admin
dejavu.bella.cass

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 7:48 pm

thehost demiş ki:
siteye fotoğrafını koyacağım dedim izin vermedi hayvan,çekingen inek pozlarına girdi hemen (bu arada kullanılan argo söz ve benzetmeler bizim aramızdaki sevgi sözcükleri oluyor) Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 888477

Bu bana göndermemiydi nan(aha bu da bizim sözümüz Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 686546 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 686546 )
[AshLey Greene]
Süper Moderatör
[AshLey Greene]

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 8:00 pm

:D :D
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 8:07 pm

=D =D
ilke
Süper Moderatör
ilke

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 8:53 pm

bende cok merak ettim..bu arada sevgi sözcüklerinize bayıldım xd
http://www.supernatural.hareketforum.net
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 10:02 pm

Evet bence de sevgi sözcükleri çok hoş. :D Arada biz de kullanalım. Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 888477 (Dermişim... )
ilke
Süper Moderatör
ilke

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 10:04 pm

kullanabiliriz bence bir sorun yok xd zaten hergün annemden bu tarz seyleri duyuyorum..örneğin:esseksin köpek xd
http://www.supernatural.hareketforum.net
thehost
Admin
thehost

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 10:37 pm

zaaa koptum yaaa
bizim de arkadaşlarla aramızda var öyle sözcükler :D örneğin bana 7 ay boyunca bir çocuğun adını öğrenemediğim için "mal" sıfatını uygun gördüler ben de oturdum "mallıkla" ilgili bir şarkı yazdım herkes koptu neyse sohbet yok (halbuki eden benim) sohbete ballarım :D
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 10:49 pm

Ben de onu diyecektim. ''Sohbet yok!''

Aman bir suçlu olarak söyleyemiyorum. Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 639172
[AshLey Greene]
Süper Moderatör
[AshLey Greene]

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:18 am

Bende deyiveriyim barii :D

SOHBET YOKK!!!(Bir cetvel eksik :D)
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:24 am

O da yakında elinde olur... :D (cetvel)
[AshLey Greene]
Süper Moderatör
[AshLey Greene]

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:41 am

Evet olur olur.Kübra'm sayesinde süper moderatör oldum yaa onu da yaparım falan diyeceğim ama o kadar da katı değilim be bacım. :D
dejavu.bella.cass
Yetkili Admin
dejavu.bella.cass

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 12:55 am

Nayy ben katımıyımmm!!!
Höstt Sohbet e gidin biz size tenefüs veriyoruz siz derste lak lak ediyorsunuz şakk şakkk

Gaddar müdüre ve toy toy öğrencilerii :D
Peh süer :D

Nay beni eskiye döndürmeyin kırarım kafanızı...

(Kübra hep bunlar beni etkiliyor kızma olur mu??)
Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190
[AshLey Greene]
Süper Moderatör
[AshLey Greene]

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 1:00 am

Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190

Tamam tamam sohbetteyiz zaten. Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 1:07 am

Aynen Sohbet'teyiz... :D Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190 Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 80190
leave cass
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 7:21 pm

sizi uçuracağım ben,bir tane daha sohbet içerikli mesaj görürsem kanatsız uçanlardan olacaksınız Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 630949
notizia

notizia

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePaz Mart 28, 2010 11:26 pm

Sevgili üye... Forumda yenisin anlıyorum ama şiddet içerikli yorumlar yasak... Adminemiz istemiyor öyle yorumları. Dikkat edersen sevinirim... ;)

Notizia/Süper Moderatör -havamı da atarım hıh! Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 789666 -

En son notizia tarafından Ptsi Mart 29, 2010 4:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dejavu.bella.cass
Yetkili Admin
dejavu.bella.cass

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 2:12 pm

Tatlım o zaten Kübra yani adminemiz Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 888477
[AshLey Greene]
Süper Moderatör
[AshLey Greene]

MesajKonu: Geri: Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler   Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 2:26 pm

Elif'm bence bildiği için öyle dedi baksana demiş ki;
Notizia/Süper Moderatör -havamı da atarım hıh! )
Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler 888477

Deka forumuna adını verdiğimiz Kadriye'ye çok teşekkürler
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Bilinmeyen bir neden için Jülide'ye çok teşekkürler
» Elif(dejavu.bella.cass) yardımları için çok teşekkürler